Szukasz produktu lub usługi we Włoszech?kliknijZnajdziemy go dla Ciebie!
 

BAZA PRODUKTÓW I USŁUG - WŁOCHY

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-09-03
USD 3,6991 +0,50%
EUR 4,2954 +0,00%
CHF 3,8112 +0,21%
GBP 4,7692 -0,47%
Wspierane przez Money.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne IL VIGNETO

Strona główna / O NAS

rozmiar tekstu: A A A

O NAS


                 Najlepsze oferty włoskich producentow - importuj razem z nami !

Dokładna analiza włoskiego rynku na przestrzeni ostatnich lat i szczegółowe poznanie oferty tamtejszych producentów zaowocowały powstaniem firmy Italpol Produkt. Dzięki szerokim kontaktom biznesowym z włoskimi firmami,  producentami możemy zaproponować klientom wygodne i bezpieczne zakupy poprzez stronę internetową. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie bowiem doskonale sprawę, że najlepszą reklamą naszego projektu jest stale rozwijająca się grupa zadowolonych klientów. Ich satysfakcja jest dla nas priorytetem.

               Jak to wszystko się zaczęło?

Jesteśmy polską firmą tworzoną przez miłośników Włoch, tamtejszej kultury, oryginalnych wyrobów i ciekawego design. Dostrzegliśmy lukę na rynku polskim i włoskim. Sporo produktów włoskich producentów może być niedostępnych dla polskiego przedsiębiorcy, my staramy się tę ofertę poszerzyć prezentując obszerną bazę danych towarów i usług proponowanych przez  włoskich producentów, unikając w ten sposób pośrednikow i oferując konkurencyjne ceny. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że dla sporej części klientów bariera językowa i brak znajomości przepisów prawnych stanowi przeszkodę w sprowadzaniu konkretnych towarów do Polski. Zwłaszcza że nikt na szerszą skalę nie proponuje usługi w zakresie import z Włoch czy eksport do Włoch. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku i zapełnić tę lukę.

Wystarczy, że wybierzesz produkt z naszego serwisu, a my stworzymy dla Ciebie najlepszą ofertę cenową oraz zaprezentujemy kilka podobnych propozycji. Po jej akceptacji wystarczy już tylko oczekiwać na kuriera, który dostarczy zamówione produkty.

Doradzamy, pomagamy.                 

Nie ograniczamy się jednak tylko do prowadzenia sprzedaży. Pomagamy również polskim producentom i przedsiębiorcom nawiązywać biznesowe relacje oraz poznawać partnerów biznesowych z Włoch. Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie i  wysłać nam  ofertę waszej firmy, my po uprzedniej  weryfikacji umieścimy ją w  bazie danych, ktora jest  skutecznie promowana wśród wloskiego odbiorcy.Oczywiście dysponujemy również profesjonalnymi tłumaczami, którzy pomogą przy tworzeniu ofert czy opisów produktów w języku włoskim.

Podsumowując: nasza firma ma na celu ułatwienie współpracy z przedstawicielami rynku włoskiego zarówno pojedynczym klientom, jak i firmom. Profesjonalizm, pasja oraz zaangażowanie to gwarancja pomyślnej współpracy z ItalPol Produkt.

                                                  

                                                                      

 powrót

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie? Dopisz się!

Kontakt z nami

+NOT
+NOT
[email protected]
[email protected]

Siedziba

ul.Leśna 32
34-730 Mszana Dolna
NIP PL7371023795

NIP PL7371023795
Copyright © italpol-produkt.pl on-line 6
Realizacja: Intellect.pl